ttec AirBeat Duo | AirPods Pro’nun üçte bir fiyatına


0

Kulakiçi ve tam kablosuz kulaklıklar son zamanlarda gittikçe artan çeşitliliğe sahip. AirPods Pro almak istiyor ama bu kadar para vermeden başka bir seçenek var mı diye araştırıyorsanız, ttec AirBeat Duo sizin için doğru bir alternatif olabilir mi birlikte bir göz atacağız.

ttec AirBeat Duo

Öncelikle ürün fiyatı bakımından AirPods Pro’nun yaklaşık üçte biri fiyatında. Kutusu son derece güzel tasarlanmış. Manyetik bir kapağa sahip. Kutu içeriğinde kablosuz kulaklıklar, şarj ve saklama ünitesi, şarj kablosu ve farklı kulak ölçüleri için kauçuklar bulunmakta.

ttec AirBeat Duo

Kulaklıkların her biri 5 gr ve kulağınıza taktığınız zaman düşme korkusu yaşamadan güvenle takabiliyorsunuz. Tam şarl ile toplam 7 saat kesintisiz kullanım imkanına sahip. Ürün özelliklerinde 30 saat yazmasının sebebi şarj kutusu ile birlikte yeniden usb kablosu takmadan şarj ettiğiniz durumda 30 saate kadar kullanım imkanı sağlamaktadır.

7 saat kullandıktan sonra yada şarjı bittikten sonra ne kadar çabuk yeniden kullanabiliyoruz bu bizim için önemli bir durum. 15 dakikalık şarj ile 1 saat kullanım imkanı sunuyor. AipPods Pro’da bu durum 5 dakikalık şarj ile 1 saat kullanım sunmakta. ttec AirBeat Duo tek şarjla 7 saat kullanım imkanı sunarken AirPods Pro ise tek şarjla 4,5 saat kullanım imkanı sunmakta. Görüldüğü gibi burda bir denge bulunmakta.

ttec AirBeat Duo

Ses kalitesi ve Bluetooth ses aktarımında yaşanan kalite kaybını Qualcomm aptX teknolojisi ile ortadan kaldırıyor. Bu teknoloji video izlerken yada sesli görüşmeler yaparken kulağınıza gelen ses ve ekrandaki görüntüyü senkronize ederek izleme ve görüşme kalitenizi yükseltiyor. Bluetooth 5.0 teknolojisi kullanılıyor. Ses kalitesi bakımından baslar ve tizler gerçekten güzel hissedilmekte.

Spor yaparken yada yağmurlu havada kullanım konusunda nem konusunda çekinceler mutlaka vardır. Tere ve suya karşı IPX6 sertifikası ile korumakta. AirBeat Duo aramaları akıllı tuşu ile aramaları ve müzik ve ses seviyesini kontrol edebiliyorsunuz.

ttec AirBeat Duo

Sonuç:

Sonuç olarak baktığımızda özellikle Qualcomm aptX teknolojisi, uzun sarj süresi ve kabul edilebilir hızlı şarj süresi ile teknik anlamda memnun edici. Kulakla hafif olmasının yardımı ile uzun kullanımlarda rahatsızlık yaşanmasını engelliyor. Sonunda birde fiyat avantajı da eklenince gerçekten AirPods Pro karşısında güzel bir alternatif yapmakta.

🛒 🛍️ Satın alabileceğiniz mağazalar ↙️

| Trendyol | ePttAVM |

Göz atmayı unutma!: https://www.trendinus.com/category/inceleme/


Like it? Share with your friends!

0
trendinus

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir