Philips PH805 Yüksek Çözünürlüklü Ses kablosuz kulak üstü kulaklık


0
1 share
Philips PH805

Kulaklılar son zamanlarda daha sık karşımıza çıkıyor. Yolda, metroda yada yürürken artık daha fazla kulaklık kullanıldığını görüyoruz. Ofis ortamında çalışanların çoğu zaten işte kulaklık kullanıyordu. İnceleme konuğumuz Philips PH805 sahip olduğu özellikler ile hem müziğin hakkını veriyor hemde kullanıcılara daha keyifli bir kulaklık deneyimi sunuyor.

Philips PH805

Öncelikle malzeme kalitesi ve tasarımdan söze başlamak istiyorum. Kullanılan malzemeler çok kaliteli ve bu kalite hissi beklentilerinizi yükseltiyor. Kulaklar için hazırlanmış deri tasarım ve baş bölgesinde bulunan yumuşak kısım ile uzun süre rahatlıkla kulaklığı kullanmanıza imkan sağlıyor. Kulaklıklar başınıza göre ayarlanabiliyor. İki şekilde düzgün bir şekilde katlanabilen kulaklığı isterseniz ofiste çekmeceye koyabilir isterseniz mont ceplerinde rahatça taşıyabilirsiniz.

Philips PH805

Kulaklık bir mikro usb girişi ile şarj oluyor. Kulaklığı kablolu kullanmak isterseniz aux girişini kullanabilirsiniz. Kulaklığın üzerinde bir tuş yok tamamen dokunmatik olarak kulaklığı kontrol edebiliyorsunuz. Modları değiştirebilir, müziği durdurup başlatabilir, siri ve google asistanı başlatabilirsiniz.

Philips PH805

Kablosuz kulaklıkların en sıkıcı tarafı şarjın çabuk bitmesi ve uzun şarj etme süreleri. Philips PH805 bu konuda etkileyici bir performana sahip. 30 saat oynatma ve konuşma süresi, bu süre Aktif Gürültü Önleme özelliği açıkken 25 saate düşmekte. Çabuk şarj ile sadece 5 dakika şarj ile tam 2 saat oynatma süresi, Hızlı şarj ile 2 saat sarj edilerek 6 saat kullanım süresi sunmakta.

Müzik dinlerken telefonunuz çalarsa telefonunuzu aramanıza gerek yok. Net ses ve yankı önleyici mikrofon ile kaliteli telefon görüşmelerini rahatlıkla yapabileceksiniz. Dilerseniz sesli asistanı açıp telefondaki bildirimleri okumasını isteyebilirsiniz.

Aktif Gürültü Önleme nedir?

Kulaklığı kulağınıza taktığınız zaman dışarıdan gelen frekansların tam tersini kulaklık içeri veriyor ve o frekanslar eşitleneceği için gürültü yok oluyor. Bu kulaklığın modlarından bir tanesi. Diğerleri Aktif Gürültü Önleme Özelliğinin kapalı olduğu mod. Sonuncu modda son derece dikkat çekici Farkındalık Modu. Bu mod açık olduğu zaman müzik dinlerken dışarıdaki sesleri duymamızı sağlayan bir özellik. Özellikle dışarıda bu modun açık olması yürürken yada bisiklet kullanırken daha güvenli ilerlememize yardımcı olacaktır. Ofiste de bu mod açık olduğunda çalışma arkadaşlarımızı rahatça duyabiliriz.

Gelelim en önemli konuya oda ses kalitesi. Yüksek çözünürlüklü ses sizi yeni arayışlara itecek. Dinlediğiniz müziğin hakkını veren bu kulaklık ile her enstrümanı ve notayı keyifle dinleyeceksiniz. Sizi yeni arayışlara götürmesi, sıkışmış müzik formatları yerine daha kaliteli yayın yapan TIDAL gibi platformlara yönlendirecektir.

🛒 🛍️ Satın alabileceğiniz mağazalar ↙️

| MediaMarkt | Trendyol |

Göz atmayı unutma!: https://www.trendinus.com/category/inceleme/


Like it? Share with your friends!

0
1 share
trendinus

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir