5’Li Deneme Sınav Seti 8. Sınıf 1. Dönem (LGS Hazırlık)


1
2 shares, 1 point
5'Li Deneme Sınav Seti

5’Li Deneme Sınav Seti Liseye giriş sınav sistemine (LGS’ye) katılacak 8. Sınıf öğrencileri için gerçek bir sınav deneyimi sunuyor. 2020 LGS sınav kapsamında hazırlanan 5’Li Deneme Sınav Seti okulların erken kapanması ve yüzyüze eğitime ara verilmesinin ardından LGS sınavında 8. sınıf öğrencilerinin sorumlu olduğu konular güncellendi. Bu güncelleme doğrultusunda hazırlanan ürün sınava girecek öğrenciler için sınav öncesinde en güzel hazırlanma yöntemi.

Deneme sınavları öğrencilerin girece sınavdaki gibi ki bölümden oluşuyor. Önce Sözel Bölüm, sırasıyla Türkçe 20, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 10, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 10, Yabancı Dil 10 sorudan oluşuyor. Sayısal Bölüm yine sırası ile Matematik 20 ve Fen Bilimleri 20 sorudan oluşmakta.

Sınav kitaplarının başında bulunan yönergelerde sınav süresi ve uygulama hakkında gerekli bilgiler bulunmakta. Hazırlığınızı yapıp zamanı ayarlayıp sınav provanızı hemen yapabilirsiniz. Sınav bittikten sonra Yanıtlarınızı hemen mobil uygulama ile kontrol edebilir, yanlış yaptığınız yada boş bıraktığınız soruların çözüm videolarını izleyerek eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Soruların tamamı video çözümlü.

LGS’ de bir adım önde olmak isteyen 8. sınıf öğrencilerinin mutlaka çözmesi gereken deneme sınavlarını içeriyor. Yeni Nesil sorular ile beceri ve yorum soruları bulunması özellikle bu konudan olan kafa karışıklığı gidermiş. Yeni Nesil sorular konusu soru hazırlığı konusunda kafa karışıklığına neden olmuştu. Hazırlanan Yeni Nesil sorularda netliğe kavuşmuş.

Karaca Eğitim Yayınları tarafından hazırlanan 5’Li Deneme Sınav Seti’ni heralisveris.com mağazasından satın alabilirsiniz.

🛒 🛍️ Satın alabileceğiniz mağazalar ↙️

| Trendyol | heralisveris.com

Göz atmayı unutma!: https://www.trendinus.com/category/inceleme/


Like it? Share with your friends!

1
2 shares, 1 point
trendinus

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir